Slovenci se bune: Evo tko će suditi rukometni okršaj Hrvatske i Slovenije

Hrvatska rukometna reprezentacija u 3. kolu drugog kruga Europskog prvenstva danas od 18 sati (RTL) u Malmöu igra protiv Slovenije. Poznato je i tko će suditi ovu utakmicu, a čini se kako izbor EHF-a nije baš po volji Slovenaca.

Uoči današnjeg ogleda Hrvatske i Slovenije na Europskom rukometnom prvenstvu (18 sati, RTL) pažnju je privukla sudačka delegacija, piše tportal.

Naime, EHF-ova sudačka komisija odredila je kako će današnji susret suditi Amar i Dino Konjičanin iz Bosne i Hercegovine.

Pojedini slovenski mediji taj izbor nazivaju neuobičajenim, osobito zbog atmosfere i napetosti koja se očekuje u ovako važnoj utakmici. Naime, pobjednik ostaje u konkurenciji za plasman u polufinale EP-a, a poraženi definitivno otpada iz te utrke.

Utakmicu će suditi Amar Konjičanin i Dino Konjičanin iz BiH. Neobično, s obzirom na to koliko se žestoka utakmica očekuje, piše Delo u najavi današnjeg susreta Hrvatske i Slovenije.

(www.jabuka.tv)





1 komentar

Komentiraj: