NK Sloga Ljubuški pobijedila prvoplasirani Stolac

Nogometni klub Sloga iz Ljubuškog lagano ide prema vrhu tablice u Drugoj ligi FBiH Jug. Stolac je došao u Ljubuški kao favorit s čak osam pobjeda u zadnjih devet odigranih susreta.

U prvoj dijelu utakmice Stolac je nametnuo svoju igru i do kraja poluvremena okrunio svoju igru vodećim pogotkom, međutim u drugom poluvremenu Sloga je potpuno preokrenula rezultat golovima Delalića u 55. minuti i samo par minuta kasnije golom Serdarevića uspijeva prevariti gostujuću obranu te preokreće rezultat na 2:1.

Sloga Ljubuški trenutno je na trećem mjestu sa 17 bodova, prvo mjesto drži Stolac s 24 boda, a drugo Turbina Jablanica s 19 bodova.
U 9. kolu Sloga Ljubuški gostuje kod Sloge iz Uskoplja, a u 10. kolu igra se gradski derbi Sloga – Bigeste na Babovcu.