Širokobriježanke slavile u derbiju protiv gošći iz Sanskog Mosta

Nogometašice ŽNK Široki Brijeg uvjerljivo su svladale ekipu ŽF/NK Sana 2014 Sanski Most rezultatom 3:1.

U derbiju 6. kola Prve lige Federacije BiH koji se igrao u subotu Širokobriježanke su na domaćem travnjaku u Trening kampu NK Široki Brijeg – “Musa-Karačić” rutinski svladale gošće iz Sanskog Mosta.

Mrežu gošći u 34. minuti načela je Branka Bagarić i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu Matea Marušić povećala je na 2:0. Gošće je u igru vratila Adelisa Jakupović u 61. minuti utakmice, ali sva pitanja o pobjedniku susreta riješila je Ana Buhač povisivši na nedostižnih i konačnih 3:1.

Ovom pobjedom Širokobriježanke su još jednom potvrdile status ponajbolje ekipe u ovoj ligi.