Širokobriješke odbojkašice poražene na domaćem terenu

Širokobriješke odbojkašice poražene su na domaćem terenu od ekipe Centar ORT iz Sarajeva.

Iako su u prvom setu bile nadmoćne i sve se činilo da bi odbojkašice Smeča mogle osvojiti bodove u pretposljednjem kolu, to se na kraju nije ostvarilo.

Odbojkašice iz Sarajeva pokazale su u Širokom Brijegu zašto se nalaze na trećem mjestu ljestvice.

Prvi set Širokobriježanke su pobijedile rezultatom 25:23, nakon čega slijedi pad u obrani i napadu.

Drugi set izgubile su rezultatom 21:25, treći set ostvarile su samo 17 poena, a posljednji četvrti set završio je rezultatom 19:25.

Nakon odigranih 17. kola, HŽOK Smeč se nalazi na šestom mjestu ljestvice sa ostvarenih 25 bodova.

U posljednjem kolu Širokobriježanke putuju u Sarajevo gdje će snage odmjeriti sa ekipom Volley iz Sarajeva.