Široki WWin upisao polufinalnu pobjedu protiv Mladosti 81:67

Prva polufinalna utakmica između Širokog Wwina i Mladosti iz Mrkonjić Grada pripala je Širokobriježanima. Iako do zadnjih minuta susreta Široki nije značajno uspio odmaći od gostiju na kraju ipak slavi uvjerljivu pobjedu 81:67.

Tijekom cijelog susreta Široki je imao vodstvo no uporni i ‘nabrijani’ gosti ne daju da domaćin napravi nekakvu značajniju razliku pa se na odmor otišlo rezultatom 39:37. Drugo poluvrijeme gosti prave seriju (0/7) i uspijevaju preuzeti vodstvo 39:43. Međutim koncentrirani Bošnjak i Jones dvjema uvezanim tricama anuliraju vodstvo gostiju, no ipak tek na kraju u zadnjoj četvrtini Široki lomi večeras odličnu Mladost (24:14) i pravi pristojan rezultat u plusu 81:67.

Iako malo lošiji u napadu Širokbriježani su bili odlični u skoku, Barać je bio najefikasniji sa 21 košem i 9 skokova, Šakić 15 koševa i 12 skokova. Jones 15 koševa i 5 asistencija. Kod gostiju su se istakli Bjelić 23 koša i mladi Knežević 14 koševa.