Široki Vladovićevom tricom do nove pobjede u Čapljini (64:67)

U drugom kolu Lige 6 snage su odmjerili Čapljina Lasta i Široki Wwin. U hercegovačkom derbiju punom neizvjesnosti slavila je momčad Širokog.

Čapljina je bolje krenula u utakmicu i već u prvoj četvrtini stvorila prednost od 3 koša razlike, koja se do kraja druge četvrtine povećala čak i na +11 (35:24). U drugom periodu utakmice ipak nešto bolja igra Širokog. Već u trećoj četvrtini gostujuća momčad vratila se na samo 2 koša zaostatka (47:45), da bi do kraja susreta rezultat potpuno izjednačili na 64:64. Tri sekunde prije kraja susreta Široki izrađuje odličnu akciju, lopta završava kod Vladovića koji uz zvuk sirene pogađa za konačnih 64:67.

Najefikasniji kod Čapljine bili su Jagodić Kuridža (18 poena), Kovačević (13) i Brkić (10). Kod Širokog Wwina istaknuli su se Collins(20 poena), Ramljak (15) i Vladović (12).