Široki razbio Tuzlu u prijateljskoj utakmici

NK Široki Brijeg je sjajnom nogometnom predstavom i uvjerljivom pobjedom (4:1) nad FK Tuzla City završio središnji dio priprema na Kupresu.

Drugo poluvrijeme utakmice momčad Marijana Budimira odigrala je kao iz nogometnih udžbenika, a golovi su se redali kao na traci, napisali su iz NK Široki Brijeg na službenoj stranici-

Pogotke su postigli Daniel Lukić u 48. minuti, Cyrille Dominique Kpan u 52. minuti, Filip Matić u 72. minuti i Gojko Jelić u 84. minuti utakmice.

Utješni pogodak za Tuzlake postigao je Belmin Mešinović u sudačkoj nadoknadi

NK ŠIROKI BRIJEG: T. A. Tomić, Pranjić, Buljan, Šuto, Dadić, Ćavar, Lovrić, Kpan, Mamić, Bagarić, Lukić (još su igrali: Puljić, Slišković, Benić, Kuprešak, Musa, T. Tomić, Prusina, M. Matić, F. Matić, Gašpar, Chinedu, Zubac, G. Jelić).

TRENER: Marijan Budimir

18 komentara

• Pripremne utakmice ništa neznače , otvaranje protiv borca je bitno. Tu trebaju biti pravi i otvoriti sezonu na najbolji način.

• Naravno da ce dobit bodove protiv borca.Em 1 je kolo i kad ce ako ne na startu prvenstva.Citavi 1 dio prvenstva ce igrati preporodjeno jer za to ce biti zasluzan trener.Vidis i na pripremama 2 lagane pobjede i za to je zasluzan trener i igraci.Odma na staru 2 pol daju 2 gola.Haha kako samo igraju lopte mi navijaci to vidimo i ko to nas moze zavarat.Za ovo je zasluzan trener i igraci jer zele pobjede da se pokazemo odma na picetku jaki.Imamo i dresove i to je jako bitno da nas mogu sto bolje vrednovat.

• Ja sam mislio da ti samo mrzis Strucno Vidjenje kad vidi tebi smetaju i drugi.Odkud znas da ne glumi i ceka da se javis ti.Ti patoloski znas pisati.Jos nesto Interesira me koji bolesnik moze pisati u 2:22 ako nisi ti.Ne provjerava mi se a cudno mi.

• Kako ovi stadijon izgleda di igra siroki.Naj jadniji u ligi.Nema ni nadozodjano di side oni sto navijaju.Kad jopet igra nasa momcad

• Kako ce sad.Sta s Tuzlom
    Kad je razbijena?Jelu se ona moze sastavit ili se nadje druga?Kako god izgleda kao fantazija.Kako ce i taj siroki razbijat treba li platit sto je rabio.Ta rijec razbio je bas neobjasnjiva.Kako ces neki klub razbit?Kako se mogu sastavit ako se razbiju?

• Kupit ce drugu tuzlu i to je to.Ako ti razbojes casu nemozes je sastavit.Rijec razmontirao je isto glupa,ali ajde podrazumjeva se da se to moze sastavit,a razbit to je vec?