Široki propustio šanse u pripremnom meču protiv Željezničara

Nogometaši Širokoga Brijega odigrali su u petak u Tomislavgradu prvu utakmicu u sklopu tekućih priprema i protiv Željezničara igrali neodlučenih 1:1.

Trener Goran Sablić prvih sat vremena koristio je udarnu postavu, dok su zadnjih 30 minuta priliku dobili pričuvni igrači.

Široki Brijeg bolje je ušao u utakmicu i već u šestoj minuti poveo zgoditkom Dejana Čabraja. I u nastavku prvoga poluvremena znatno bolja igra Širokoga Brijega i nekoliko dobrih prilika koje su propustili Menalo i Krstanović, a pokušaje s nekih 18 metara imali su još Čabraja i Barišić, no u oba navrata lopta je završila otprilike metar od suparničkoga gola.

U 42. minuti stopostotnu priliku za Željezničar imao je Ivan Lendrić, međutim iz stopostotne šanse pucao je pored gola.

Izjednačenje se dogodilo u 71. minuti utakmice, kada je Bilobrk obranio prvi udarac suparničkih igrača, no lopta se odbila do usamljenoga Žerića, koji pogađa nebranjenu mrežu i postavlja konačnih 1:1.

20 komentara

• Prvo pol.odlicno svi odreda .Dobra obrana bokovi vezni napad jos malo.Svi su se borili i ako ovakvu igru pokazu u cetvrtak bice top i samo sreca odnosno nesreca moze presudit a i ako se desi da izgube a ovakva igra ne treba im zamirit.Prvih 11 su dokazali da su za pocetnu postavu svaka cast.O drugoj postavi nebi jer juniori su zeljni dokazivanja sto pozdravljam ali to rade svi juniori kao i pridoslice a nama je u ovomm momentu znacajnija prva postava

• Igrom možemo biti zadovoljni s obzirom da je pripremna, evo i Sarajlije komentiraju kako je Široki bio puno bolji, što i je realno. Nadam se da ćemo dovesti još dva pojačanja za prvenstvo i mislim da bi onda mogli ići visoko, ima ova ekipa puno potencijala. SAMO ŠIROKI!!

• Bravo momci,odlicna utakmica. Takticki izgledamo puno bolje s Coricem koji je klasa. Mali Grubisic takojder vrhunski. Rastrcan,lopta mu se lijepi za nogu. U cetvrtak samo hrabro pa sta bude

• Petrovic je isao s ovakvom taktikom zavarat protivnika za EL dok je ova igra Sirokog najbolje od sablica,6.mjesto neka realnost iduce sezone….

• Joj jest taktika Petrovica ajd matereti ne …..Pripremna i jednim i drugim vruce i jednim i drugim gosti i jedni i drugi ajde reci i ovo nastimano

• Bravo gudin.Tako je.Neka neko vidi onako kako je.Mislim da oni nemogu ni 6 mijesto ako opet ne bude zakuhavanja.Gledao sam i bio na kavi sa petrovićem.A onako se malo cinički nasmije ali neče ništa kazati već hvali široki.Lendrić na pitanje šta ti ono promaši odgovara to je široki gospodine nije famos hrasnica.Šta više kazati Jadan je onaj sabljić toliko je gladan ušao u pripremnu utakmicu a vidljivo je niti ima postavke niti igre.

• SIROKI TREBA DOVES JOS DA VALJA NAPADACA I 1 u OBRANU
    OVO JE EXTra STO JE SABLIC NAPRAVIO
    IMAMO KRILNE NAPADACE VRHUNSKE MENALO I CABRAJA JOS FALI PRAVI GOLGETER krstanovic out
    IGRA DOBRA S NAJJACIM SASTAVOM
    MOLIM TE SIROKI BEZ STELE od onih protiv viteza kuci i metalegia i slicno
    IDEMO PO TITULU
    SAVLICU POVEDII NASSS

• Ma dajmo podrsku klubu, doci u cetvrtak navijati , dlanove oznojiti a grla pustiti za pokusaj sto boljeg rezultata i prolaza. Ljepo je vidjeti brij igraca koje je skola nogometa iznjedrila, hvala njihovim trenerima i Toniju K kao sefu skole. Mnogo je truda klub ugradio za odgoj mladih, i ulozeno u uvjete rada sto nema niko u BiH. SB samo hrabro i naprijed, a najljepsa je proizvodnja igraca , sretno mladim momcima.

• Ovdje treba stavit da se pod pravim imenom komentira, jer uvijek jedan jazavac blati i klub i igrace i trenera, mora da je dobro iskompleksiran, jer ima pola godine ne posustaje sa vrijedjanjima

• A jazavac jeli? tokmčino zatucana nije niko iskompeksiran već piše činjenice.Toliko si jadan i glup da te treba žaliti.Na 4 metra sam bio od Petrovića i čovijek tamo negdje oko 64 ili 65 min skoči sa klupe zaplešće rukama i dreknu svaki igrač ga je mogao čuti.Idemo dati gol i tako ponovi 2 puta.To ti kazuje koliko je želji trebalo da da gol 5 ili 6 min.Riga mi se i povraća kad vidim tvoje komentare ovde.Shvati činjenicu da je klub igrački u rangu goška,čelika i ništa bolji.Nema ih tko uigrati jer ozbiljnom čovijeku dosta 5 min pogledati da vidi koliko je oni sinjski jadnik jadan i glup.Tako ko i ti.

• A ti si u rangu psihijatrije .Ooooo mos mislit Petrovic pljesnu rukama i gol .Eto ga iduce sezone Zeljo igra finale lige prvaka sa Realom i tamo negdje oko 70 minute inace do tada je rez.0.0 pljesnu rukama Petrovic i gol Zeljo osvojio ligu prvaka .Svi redom traze Petrovica da pljesne i gol ma bravo konju

• Odavno nisam vidio kretenskiji komentar. Kako samo taj Petrović nije još bar jednom zagalamio pa da tutlavi Željo pobijedi. Zar nisi vidio da je Široki bio puno bolji? Željo nula, kao što si i tu nula.

• Meni je ovo bilo skroz ok, mislim da smo na dobrom putu. Ako se ostvari još to jedno pojačanje u obrani i jedno u napadu, imat ćemo dobru ekipu. Pošto već imamo dovoljno stranaca, vjerujem da tražimo igrače sa bh državljanstvom, ili one koji su rođeni u BiH pa mogu dobiti državljanatvo, uz naravno uvjet nacionalnosti. Našao sam puno stopera, a napadača puno manje, pa recite šta mislite.
    Stoperi:
    – Božo Musa – ima ugovor u Belupu, realno bi ga mogli dovesti tek sljedeće godine
    -Tomislav Barbarić – ima ugovor u Belgiji, jedino ako može dobiti slobodne papire, ne možemo ga inače dovesti
    – Ivica Žunić – igrao je sad u Rusiji i slobodan igrač
    – Mato Grgić – u Mađarskoj MTK, ističe mu ugovor
    – Gordan Bunoza – u Južnoj Koreji
    – Renato Gojković – Istra, ističe mu ugovor brzo
    – Anto Radeljić – slobodan je trenutno,igrao malo u Mađarskoj, ali ne bi volio bivše igrače Zrinjskog, jednako tako vrijedi i za Tonija Markića iz Cibalije
    – Ivan Tipurić – Cibalia, uskoro slobodan
    – 2 talentirana mlada igrača koje možda možemo potpisati, pa ostaviti u matičnim klubovima na posudbi. To su Vedran Vrhovac iz Viteza ili Nikola Rodin iz Čapljine.

Śto se tice napadača, nama treba ili jedan krilni ili jedan središnji napadač , a da ispunjavaju takve uvjete, nisam ih puno našao.
    – Ivan Lendrić – središnji napadač, alion je još uvijek igrač Želje, ne znam otkud te priče da će u nas doć, i znate li vi koliki on ugovor ima u Želji? Zanimljivo ima oba državljanstva…
    – Marin Popović – krilo, bivši igrač Čelika, sad je u Češkoj u klubu koji je ispao u 2. ligu. Nejasan mu je ugovor, ali ne bi loše bilo stupiti s njim u kontakt
    – Filip Jazvić – krilo, trenutno slobodan igrač, igrao u Rumnjskoj.

Evo ja sam nabrojao neka potencijlna imena, ako znate još nekog od napadača da ispunjava ove uvjete o državljanstvu, napišite ga 😉