Široki otvara novu sezonu s Radnikom: Premijer liga će se igrati ‘brazucom’

U hotelu Park u Vogošći danas je obavljeno ždrijebanje parova za novu natjecateljsku sezonu u nogometnoj Premijer ligi BiH.

Viceprvak Široki Brijeg u novu sezonu će krenuti protiv Radnika na Pecari, a aktualni prvak Zrinjski u obranu naslova krenut će iz Istočnog Sarajeva gdje će snage odmjeriti sa Slavijom.

Genelarni sponzor Premijer lige i dalje ostaje BH Telecom, a tvrtka Adidas će isporučiti lopte kojima se igra Svjetsko prvenstvo u Brazilu, popularne ‘brazuce’ te će NS BiH svakom klubu udijeliti po 50 lopti za novu sezonu.

Nova sezona kreće 2. kolovoza.

1. kolo

Velež – Drina
Mladost – Borac
Sarajevo – Zvijezda Gradačac
Travnik – Sloboda
Čelik – Vitez
Olimpic – Željezničar
Široki Brijeg – Radnik
Slavija – Zrinjski

2. kolo

Drina – Zrinjki
Radnik – Slavija
Željezničar -Široki Brijeg
Vitez – Olimpic
Sloboda – Čelik
Zvijezda – Travnik
Borac – Sarajevo
Velež – Mladost

3. kolo

Mladost – Drina
Sarajevo – Velež
Travnik – Borac
Čelik – Zvijezda
Olimpic – Sloboda
Široki Brijeg – Vitez
Slavija – Željezničar
Zrinjski – Radnik

4. kolo

Drina – Radnik
Željezničar – Zrinjski
Vitez – Slavija
Sloboda – Široki Brijeg
Zvijezda – Olimpic
Borac – Čelik
Velež – Travnik
Mladost – Sarajevo

5. kolo

Sarajevo – Drina
Travnik – Mladost
Čelik – Velež
Olimpic – Borac
Široki Brijeg – Zvijezda
Slavija – Sloboda
Zrinjski – Vitez
Radnik – Željezničar

6. kolo

Drina – Željezničar
Vitez – Radnik
Sloboda – Zrinjski
Zvijezda – Slavija
Borac – Široki Brijeg
Velež – Olimpic
Mladost – Čelik
Sarajevo – Travnik

7. kolo

Travnik – Drina
Čelik – Sarajevo
Olimpic – Mladost
Široki Brijeg – Velež
Slavija – Borac
Zrinjski – Zvijezda
Radnik – Sloboda
Željezničar – Vitez

8. kolo

Drina – Vitez
Sloboda – Željezničar
Zvijezda – Radnik
Borac – Zrinjski
Velež – Slavija
Mladost – Široki Brijeg
Sarajevo – Olimpic
Travnik – Čelik

9. kolo

Čelik – Drina
Olimpic – Travnik
Široki Brijeg – Sarajevo
Slavija – Mladost
Zrinjski – Velež
Radnik – Borac
Željezničar – Zvijezda
Vitez – Sloboda

10. kolo

Drina – Sloboda
Zvijezda – Vitez
Borac – Željezničar
Velež – Radnik
Mladost – Zrinjski
Sarajevo – Slavija
Travnik – Široki Brijeg
Čelik – Olimpic

11. kolo

Olimpic – Drina
Široki Brijeg – Čelik
Slavija – Travnik
Zrinjski – Sarajevo
Radnik – Mladost
Željezničar – Velež
Vitez – Borac
Sloboda – Zvijezda

12. kolo

Drina – Zvijezda
Borac – Sloboda
Velež – Vitez
Mladost – Željezničar
Sarajevo – Radnik
Travnik – Zrinjski
Čelik – Slavija
Olimpic – Široki Brijeg

13. kolo

Široki Brijeg – Drina
Slavija – Olimpic
Zrinjski – Čelik
Radnik – Travnik
Željezničar – Sarajevo
Vitez – Mladost
Sloboda – Velež
Zvijezda – Borac

14. kolo

Drina – Borac
Velež – Zvijezda
Mladost – Sloboda
Sarajevo – Vitez
Travnik – Željezničar
Čelik – Radnik
Olimpic – Zrinjski
Široki Brijeg – Slavija

15. kolo

Slavija – Drina
Zrinjski – Široki Brijeg
Radnik – Olimpic
Željezničar – Čelik
Vitez – Travnik
Sloboda – Sarajevo
Zvijezda – Mladost
Borac – Velež

(www.jabuka.tv)



Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.