Široki napokon slavio u gostima

Košarkaši Zrinjskog došli su do četvrte pobjede u šestom kolu košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine. Mostarci su na svom terenu svladali Mladost iz Mrkonjić Grada sa 79:75 i ostali u gornjem dijelu ljestvice.

Utakmica puna preokreta odlučena je dvije minute prije kraja kada su domaći kod 70:69 za goste napravili seriju 6:0 za 75:70 te vodstvo održali do kraja.

Ali Demić s 23 koša predvodio je Zrinjski, Mihailo Sekulić dodao je 19, Vedran Princ 13, a Jure Brajković 12 poena. Kod Mladosti je Vojin Svilar imao 19 koševa.

Prvu gostujuću pobjedu ostvario je Široki koji je slavio u Kaknju sa 71:62. Pet minuta prije kraja bilo je samo 59:58 za Širokobriježane koji su tek u završnici slomili otpor domaćina. Josip Bilinovac imao je 19 koševa i 10 skokova kod Širokog, a Ramo Rizvić 13 poena i 10 skokova kod domaćina.

Jedini sa svih šest pobjeda su OKK Spars koji su sa 72:67 slavili kod Varde u Višegradu.