Široki Brijeg u juniorskoj konkurenciji uvjerljivo poražen, Zrinjski uzeo bod

Nogometni juniori Širokoga Brijega nisu se proslavili u 17. kolu tekućeg Prvenstva s obzirom na uvjerljiv gostujući poraz 4:0 od Krupe.

Strijelci u slavlju domaćih bili su Lazar Nikolić u 24. minuti, zatim u dva navrata Vahidin Avdić u 35. i 42. minuti da bi krajnjih 4:0 postavio Andrej Novković u 75. minuti.

Širokobriježani će u narednom 18. kolu ugostiti vršnjake Zrinjskoga koji su u derbiju kola igrali 1:1 sa Zvijezdom ’09, a do tog jednoga boda mladi “Plemići” su stigli u sudačkom dodatku vremena kada je gol zabio Teo Rozić. Prethodno su gosti vodili od 54. minute pogotkom Dejana Živkovića.

Rezultati 17. kola:

Zrinjski – Zvijezda ’09 1:1, Krupa – Široki Brijeg 4:0, Velež – Radnik 2:0, Čelik – GOŠK 4:1, Sloboda – Borac 2:1, Željezničar – Vitez 3:1.