Široki Brijeg pobjedom nad Orašjem potvrdio prolazak u 1/4 finale Kupa BiH

NK Široki Brijeg je već u prvoj utakmici osmine finala Kupa BiH riješio pitanje prolaska u četvrtfinale pobjedom od 6:0 na gostovanju u Orašju. U uzvratnom susretu odigranom danas u 15 sati na Pecari, ”Plavo-bijeli” su pobjedili 1:0.

U ne baš zanimljivoj utakmici, Širokobriježani su bili nadmoćniji na terenu, pogotovo u drugom poluvremenu gdje se i riješilo pitanje pobjednika ove utakmice. U 68. minuti Ivanković je ubacio loptu u šesnaesterac na koju je pravovremeno stigao Kordić te matirao gostujućeg vratara.

Sljedeću prvenstvenu utakmicu Široki Brijeg igra u subotu, 27. listopada s početkom u 15 sati, gdje u 11. kolu Premijer lige BiH na Pecaru dolazi GOŠK iz Gabele.