Široki Brijeg: Obavijest o odvozu smeća za Novu godinu

Javno komunalno poduzeće Čistoća obratilo se putem službene stranice Grada Širokoga Brijega korisnicima usluge odvoza komunalnog otpada.

Obavještavamo vas da je 1. siječnja 2024. neradni dan zbog Nove godine. Molimo korisnike da ne iznose otpad do sljedećeg termina odvoza.

Utorak, 2. siječnja 2024., odvoz otpada ide po ustaljenom rasporedu, s tim da će linija od ponedjeljka (1. siječnja 2024.) biti pokupljena u utorak (2. 1. 2024.), poručili su iz JKP Čistoća.

Podsjećamo, djelatnici širokobriješke Čistoće smeće nisu odvozili 25. i 26. prosinca.

Također, od 1. siječnja 2024. godine cijena odvoza smeća bit će skuplja, a u nastavku možete pročitati cijene po kategorijama:

Poskupio odvoz smeća u Širokom Brijegu, donosimo nove cijene

(www.jabuka.tv)



34 komentara

  • Niste normalni,kod nas ponediljkom se goni pa onda znaci dva ponediljka necete gonit.To je za poludit,eto onda necemo ni mi ovi misec placat kad je tako.Sto niste promjenili plan pa kome ste gonili posle Bozica,nemojte sad a kome niste gonite posle nove.Neznam dicu vise sa smecem,a vi ga jos i poskupili.Nemoze to tako.

  • Očistite onu prljavštinu ispred hotela koja stoji ima mjesec dana s da je niko nije dirnuo i kažu da se cisti grad je🤣🤣🤣🤣🤣

  • Od srijede jutra je spremno je za odvoz a vas nigdje! A ja imenom i prezimenom pozivam Općinu Coming, MZ Dobrič Provo Grabova Draga!!!!! Vi ćete poskupiti usluge a nećete goniti otpad! Ja i moji mještani imamo zahtjev da odvozite jednom tjedno umjesto svako petnaest dana!!!!!

  • Katastrofa od grada i svih gradskih poduzeća. Užas i sramota. E da vidim kako će te naplatiti onih 19-20 KM bez Aneksa Ugovora. Znači krajnji bezobrazluk. U nas se odvozilo zadnji put 19.12. I razumijem da je Božić, stipandan i ivandan kao svima ostalima. Ali četvrtak sad ništa, petak ništa. Opet sljedeći ponedjeljak i utorak se ne radi. Znači tek za 10 dana bi trebali odvoziti a sada se kontejneri nemogu vidjeti od smeća. Kasaba od grada. Kasaba.

  • U ljubuskom se vozi i na vecer,zasto kod nas to nije slucaj??
    Muvo u 8 sati po najvecoj guzvi jos vise zaguzva.
    Lokva ispred hotela puna lisca ima mjesec dana..
    Direktora Sliskovica to ne zanima ni 1 posto

    • Moj Ante da zanima Sliškovića dao bi naredbu da se očisti to ispred hotela a ne da zena sa dječijim kolicima mora sići na glavnu cestu da bi prošla pored hotela,sramota,jad,tuga

  • Prateći duže vrijeme komentare na jabuci stekao sam dojam da je stanje u Širokom očajno mada po brojnim pokazateljima je najrazvijenija općina u BiH. Pardon Grad

    • Da, prateci komentare 😂😂😂 Imas 2-3 isfrustrirana lika koji leze vjecno na portalu i blate grad, gospodarstvo, nogometni i kosarkaski klub, kulturu i sve. Doslovno sve se blati.
      Ali eto, opet kazem po komentarima i onima koji ih dozivljavaju. Koji god portal imas otidji i naci ces samo negativu, isfrustrirane tipove koje nitko nigdje ne zeli slusati pa se ovdje lijece.

  • Neki bi trebali imati svoju cisternu za smeće i nek gone.Toliko imaju otpada da je nužno potrebno goniti svaki dan ali i plačat sto drugi trpe njihovu glad.
    Neko ima kesicu,dvi za 7 dana i plaćaju isto.Cija je to polizika i zapovjed.Neko lud kod bahatosti drugih.
    Strašno,jadno i žalosno.
    Sram vas bilo.Svemu dodje kraj.Nadam se da će i ovome.

  • Nemate ,provjeri gdje se u Posusju odvozi smece..Nelegalno odlagaliste,da ima inspekcije davno bi netko u zatvoru zavrsio od vas iz Posusja.

  • Istina oko hotela ono zelenilo je puno smeća ima svašta i onaj papak iz hotela to ne održava vazno je da vozi porse BMW i šta mu padne a hotel sveo na konjušnicu a isto je istina da se sve baca na cestu????

  • Miro, naredi ovim iz Čistoće da se drže reda. Nemoj se ponašati kao ona komunjara Tomašević u Zagrebu. Ne može se dizati cijena, a ne odvoziti smeće dva ponedjeljka.

    • Šta tebe brine Zagreb i Tomašević,riješi ti svoje smeće,najgori ste vi što gledate okolo a u kući vam nered!

    • To je digao Ferdo Galic Lijanovic on muti sa smecem bez natjecaja sa Mirom gradonacelnikom al poslje izbora zatvor ko i mentor Jere lijanovic to mu se priprema

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.