Sedloski: Počeli smo izmišljati neke stvari, Benfica je to kaznila

Mlada momčad Dinama nije se uspjela plasirati u polufinale juniorske nogometne Lige prvaka nakon što je u susretu četvrtfinala u Nyonu izgubila od Benfice s 1-3.

Dinamo je dobro otvorio utakmicu protiv vršnjaka iz Benfice, kontrolirali igru u prvih pola sata, ali Portugalci su uspjeli preokrenuti rezultat.

Kao prvo želim čestitati Benfici na pobjedi i prolazu u polufinale, ali čestitam i mojim igračima na svemu što su dosad postigli u Europi. Što se tiče ove utakmice, mogu reći da smo odlično ušli u prvih 20, 25 minuta, zabili smo i gol… No, tada smo na terenu počeli malo izmišljati neke stvari, a momčadi kao Benfica to znaju kazniti i ne opraštaju.

Radili smo greške, prvi gol primili smo nakon auta… U drugom poluvremenu oni su kontrolirali pas igru, čekali svoju priliku i na kraju su je i iskoristili. Ništa, život ide dalje, nastavit ćemo trenirati i spremati se za nove izazove, rekao je Dinamov trener Goce Sedloski, piše HRT.

Benfica će u subotnjem polufinalu UEFA Youth League igrati protiv Ajaxa.

Juniorska LP: Dinamo dobro krenuo pa se raspao i dobio dva crvena kartona