Sedloski: Ovo je tek prvo poluvrijeme

Goce Sedloski
NK Široki Brijeg slavio je protiv momčadi NK TOŠK iz Tešnja rezultatom 2:0 u prvom susretu polufinala Kupa BiH, a zadovoljan nakon pobjede bio je i trener Plavo-bijelih Goce Sedloski.

Čestitke mojim igračima i igračima TOŠK-a na korektnoj igri. Znali smo kako je pred nama nezgodan protivnik, to sam i govorio svojim momcima. To je momčad koja se nalazi na trećoj poziciji u Prvoj ligi FBiH i koja je zasluženo došla do polufinala Kupa BiH, smatra Sedloski.

Rekao je kako je neke igrače odmarao, ali i ovi koji su igrali su stvorili dosta prilika.

Istina, ušli smo u utakmicu u nekom grču, ali je kasnije to bilo bolje. No, ovo je tek prvo poluvrijeme, imamo još 90 minuta odigrati, kazao je trener Sedloski po završetku utakmice.

Uzvratna utakmica polufinala Kupa BiH igra se za 6 dana u Zenici.