Šarić i Bogdanović odigrali odlične partije, Hezonja ponovno za zaborav

Dario Šarić odigrao je jednu od boljih utakmica otkako je u velikom tradeu zamijenjen u Minnesotu Timberwolvese.

Šarić je u porazu od Sacramento Kingsa za 31 minutu na parketu zabio 18 poena uz šest skokova. Hrvatski krilni centar do sada je za Wolvese u prosjeku igrao oko 20-ak minuta, ali posljednje dvije utakmice išao je preko 30 što bi moglo značiti da je zadobio povjerenje trenera Toma Thibedaua.

Bojan Bogdanović nastavio je po starom u novoj pobjedi Indiane Pacersa. Indiana je slavila protiv Milwaukee Bucksa 113:97, a najbolji hrvatski košarkaš ubacio je 16 poena uz 3 pogođene trice. Iako mu je trica malo pala što se tiče postotka, i dalje je na fenomenalnih 49,6%.

I Mario Hezonja je nastavio po starom, ali što se tiče loših izvedbi. Dobio je samo 11 minuta u porazu Knicksa od Cavaliersa 113:106, a zabio je 2 poena uz 1-3 šut iz igre. Dubrovčanin je imao priliku ove sezone, dobio je povjerenje trenera, startao u 11 utakmica zaredom, ali je odigrao katastrofalno. U tih 11 utakmica prosječno je ubacivao 5.4 poena uz 33.3% šuta iz igre.