Sarajevo s igračem manje razbilo Posušje

Nogometaši Sarajeva u nedjelju su u sklopu 23. kola Premijer lige BiH na Koševu s visokih 6:0 svladali Posušje.

Domaćin je bolje krenuo u utakmicu i već u trećoj minuti Varešanović propušta veliku priliku. Isti igrač u 20. minuti nakon ubačaja Bagarića pogađa stativu.

Treća sreća za Varešanovića dogodila se u 24. minuti kada je s vrha kaznenog prostora pogodio za 1:0.

Samo dvije minute kasnije, šok za Sarajevo. Amer Dupovac dobio je crveni karton nakon što je kao posljednji igrač obrane srušio Mašića.

Ipak, to nije poremetilo domaćina koji već u 29. minuti dolazi do drugog gola, a strijelac za 2:0 ponovno je bio Varešanović.

Iako se očekivalo da će Posušje nakon isključenja Dupovca krenuti u napade, to se nije dogodilo, a Sarajevo u 36. minuti preko Hebibovića dolazi i do trećeg gola.

S rezultatom 3:0 otišlo se i na predah.

Sarajevo je s igračem manje pregazilo Posušje

Ništa se nije promijenilo ni u drugom poluvremenu.

U 52. minuti Lazić pogađa za 4:0, a u 67. Čataković postiže peti pogodak za domaćina i to nakon nesebične asistencije Avramovskog kojemu je to bila treća asistencija na utakmici.

Konačnih 6:0 postavio je Suljić u 75. minuti.

Sarajevo u sljedećem kolu gostuje kod Leotara, dok će Posušje ugostiti Željezničar.

FK Sarajevo: Dizdarević, Hebibović, Mujakić, Dupovac, Pidro, Đokanović, Kapić, Avramovski, Suljić, Varešanović, Bagarić

HŠK Posušje: Horkaš, Ljubić, Milanović, Barišić, Mašić, Leko, Krišto, Maglica, Horić, Lauš, Vukoja.

44 komentara

• Koliko je vjernih poskoka otislo na koševo di nestade ona ljubav sa pecare klub se bodri samo na jednom gostovanju HAHAHAHAH

• Kako smo napunili pecaru tako i večeras ih dočekati i sprašiti im svima u lice od predsjednika,trenera i igrača.Ovo je jadno da jadnije ne može biti.Nema volje i želje da se bore,to je sve što se traži od njih.

• Ma drago Posušje je čisti instant ,samo mogu oni uzet Širokom bodove od 6 međusobno 4 otišla niz vitar a kad je ozbiljno razina gruda ,Kočerinu , Drinovaca rakitna ,e to je politika i mali miš je Niš

• Kad sam na pecari rekao da nam je remi poklonjen mene napadali. I još da zatupi šire mase, dali igračima za remi po 500-1000 eura, kao oni izborili… Pa u širokom u prvom timu, u klubu koji igra 19 godina Europu prvotimci imaju plaće po 500 eura, a naši se busaju u prsa i podijele za remi 50.000 KM.
    Ako će nama biti bitno samo da sa Širokim imamo pozitivan omjer onda nas jebi ko klub
    Tako i u košarci i u nogometu
    Volim te Posušje kao oči svoje….!!!

• Ma, ima love Ministarstvo gospodarstva, što znači da love ima i u klubu. Važno je samo da se ne izgubi od Širokog, a ostali mogu lupati Posušju i više od šest komada.

• Balajicu otkaz odmah , covjek nezna voditi utakmicu luta ko migranti po Europi , veznoga pod hitno dovesti poveze obranu i napad …dado je covjek s 36god laus i ilinkovic jos mladi a serdarusic nije igrac za premier lige

• Neshvatljivo, bez obzira na brojne loše poteze u dosadašnjoj sezoni. Ovdje je u pitanju više karakter nego kvaliteta jer kad s igračem više primiš 5 golova nema se šta komentirati osim da je potrebno nabaviti veliku metlu.

• I protiv širokog su pali fizički u 60 minuti a ovo danas je sramota s igračem više 5 golova primit to još nikad u životu nisam vidio i da je bayern na drugoj strani previše je

• Kakvi bolan 50 tisuća a jesi i manit boga ti neko će njima dat toliki bonus hahahaha ako im je po 200 maraka dalo dobro je

• Aje nećete ispast imaju leotar radnik i rudar, nego dođite dragi susjedi pogledat aba ligu ovi tjedan jer tek sad počinje prava sezona, nogomet je svakako gotov za ovu sezonu mi smo oko 5 mjesta na kraju a posušje neće ispast i dobro

• Posušje ostaje i sljedeću sezonu u ligi, ono kao mali braco ako bude dobar povest će ga onaj veliki sa sobom na piće🤣🤣🤣

• A šta reć rezultat od 6-0 i 5 golova s igračem više primit, to u povijesti nogometa nije zabilježeno i to od šugavog sarajeva koje je prosječna ekipa, za ovo bi svakako netko morao odgovarati

• A ruganja pusta jeste jadni ti isti koji su dizali lani Posušje samo da je u u premjer ligu sad i drvljem i kamenjem na iste bit će bolje!Lako je srat na portalima i pljuvat po svakome aje uradi nešto dobro!

• Pa ovo je nezabilježeno s igračem više 5 golova primit ovo treba u ginisovu knjigu rekorda upisat nikad u povijesti nogometa se ovo nije dogodilo

• Ove dosada pobjede koje su upisali nijr bilo neke igre ,prekidi ,individualne greske protivnika , sjetim se utakmice protiv Tuzle imamo igraca vise i trener s izmjenama nam jos razvodni igru ..Balajic nema pojma …

• Sada kada je pauza promjeniti trenera i strucni stozer dovesti ljude koji imaju iskustva u premier ligi ,odraditi ovo pametno i osigurati opstanak ,

• Sramotno da ne može sramotnije biti.Sarajevo jučer fer i korektno,bez grubih ubilačkih startova,svaka im čast za to.Još onako vrijeme da se potrefi u Sarajevu,uvjeti idealni za igru,ali džaba kad se Posušje ponašalo u igri kao da je došlo na ćevape,popiti coca-coli i kavu i nastaviti putovanje negdje dalje.Pa što očekivati kad opet odu u BIjeljinu,gdje će opet nogometni savez a la Vico”odraditi” kako oni to znaju,bez mogućnosti prijenosa,live streama-a ili nečeg sličnog da se vidi.Izvući bod makar u Bijeljini je ravno naučnoj fantastici,a za pobjedu i ne pomišljati jer nema je ko odigrati.U svemu ovome,u posuškom nogometu je najmanje sporta,a sveg ostalog previše.