Sarajevo rutinski protiv Borca, GOŠK iznenadio Krupu

U dvije uvodne utakmice 17. kola Premijerlige BiH u nogometu postignuto je pet golova. I dok je Sarajevo rutinski odradilo posao protiv Borca nogometaši GOŠK-a iznenadili su osvajanjem boda kod favorizirane Krupe gdje je bilo 1:1.

Domaćin je zgoditkom Nusmira Fajića poveo u 71. minuti, ali su gosti svega šest minuta kasnije izjednačili zgoditkom Ankovića i na taj način stigli do značajnog boda u svojoj borbi za opstanak.

Anel Hebibović je već u 2. minuti zatresao mrežu Borca iskoristivši pogrešku gostujuće obrane, pa je “bordo” momcima u nastavku dvoboja bilo znatno lakše igrati. Prednost su udvostručili u 29. minuti kada svoj prvijenac u dresu Musemićeve momčadi postiže Adukor, a u samoj završnici svojim drugim zgoditkom priču završava Hebibović.