Sarajevo izborilo sigurnu prednost za uzvrat sa Slobodom

Nogometaši Sarajeva pobijedili su tuzlansku Slobodu u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Kupa BiH rezultatom 2:0.

Bordo momčad je tako osigurala lijepu prednost uoči uzvrata 16. ožujka na Tušnju.

Već u četvrtoj minuti Sarajevo je stiglo u vodstvo. Nakon tri uzastopna udarca iz kuta, lopta je stigla do Hamze Ćatakovića koji je pogodio za 1:0, a s tim rezultatom se otišlo i na poluvrijeme.

Jednako kako je počelo prvo, tako je počelo i drugo poluvrijeme. Već u 47. minuti iskusni Mersudin Ahmetović je povisio vodstvo svoje momčadi na 2:0.

A upravo to se pokazao i kao konačan rezultat.

Dodajmo i kako je trener gostiju, Mladen Žižović isključen nakon prigovora glavnom sucu Frani Jeliću.