Sarajevo i Krupa uvjerljivim pobjedama izborili međusobni dvoboj u osmini finala Kupa BiH

Nogometaši Sarajeva i Krupe plasirali su se u osminu finala Kupa BiH, gdje će se za tjedan međusobno sučeliti za prolaz u daljnju fazu natjecanja.

Oba premijerligaša su na gostovanjima ostvarila visoke pobjede od 4:0.

Sarajevo je gostovalo u Lukavcu kod Radničkog i već u prvih nekoliko minuta riješilo sve dvojbe oko prolaza dalje. Pogotke za Bordo momčad postigli su Handžić u 1. minuti, potom dva puta Hebibović u 2. i 20. minuti, a konačanih 0:4 postavio je Rahmanović u 45. minuti.

Krupa je gostovala u Trebinju kod Leotara i također uvjerljivo svladala svoga protivnika s rezultatom 0:4.

Gosti su do vodstva došli već u 15. minuti utakmice kada je mrežu domaće ekipe zatresao Blažević. Na 2:0 povisio je Palić u 24. minuti. U 40. minuti bilo je 0:3, a svoj drugi postigao je Palić. Konačan rezultat postavio je Mandić u 75. minuti.