Sarajevo i dalje jedina neporažena momčad u Premijer ligi

Pogocima Amera Dupovca i Merusina Ahmetovića momčad Sarajeva pobijedila je u ponedjeljak navečer u Bijeljini Radnik s 2:0, u susretu šestog kola Premijer lige BiH.

Pitanje pobjednika riješeno je u prvom poluvremenu kada su postignuta oba pogotka. Mrežu Radnika načeo je Dupovac koji je pogodio nakon ubacivanja iz kornera novajlije u momčadi s Koševa Pejovića.

U 24. minuti Ahmetović je pogodio stativu, a u 33. minuti zatresao je mrežu. Jukić je prošao po lijevoj strani, ubacio za Fanima koji je pao u šesnaestercu, lopta se odbila do Ahmetovića koji pogađa za 2:0.

U drugom poluvremenu Radnik je zaigrao nešto ofanzivnije i stvorio nekoliko prilika, a najbolje su imali Novaković i Motika. No, rezultat se nije mijenjao te je Sarajevo došlo do treće pobjede u sezoni i na diobu drugog mjesta sa Širokim Brijegom koji ima utakmicu više.

Momčad Vinka Marinovića i dalje je jedina neporažena u sezoni, dok je Radnik bez pobjede nakon šest odigranih susreta, s dva poraza i četiri remija.

(Fena | Foto: FK Sarajevo)