Sanchez odbio zamjenu, pa zabio za pobjedu Čilea

Nogometaši Čile upisali su i drugu pobjedu na Copa Americi, u Salvadoru su bili bolji od Ekvadora.

Čile je pobjedom protiv Ekvadora 2:1 u skupini C osigurao četvrtfinale.

Poveli su već u 8. minuti preko Fuenzalide, da bi se Ekvadorci vratili u igru preko Valencije u 26. minuti.

Pobjedu je Čileu u 51. minuti osigurao Alexis Sanchez, koji je tako zabio i drugu utakmicu u nizu. Inače, napadač Manchester Uniteda se na poluvremenu požalio liječnicima na bolove u zglobu, ali odbio je zamjenu.

Na poluvremenu je imao bolove, ali je liječniku rekao da želi igrati. Bilo je to važno za nas što je tako postupio. Na svu sreću ne radi se o zglobu kojeg je ozlijedio dok je igrao u Manchester Unitedu. Vidjet ćemo što kažu pregledi, ali vjerujem da će biti spreman za narednu utakmicu, rekao je izbornik Čilea Reinaldo Rueda.

U skupini C Čile ima šest bodova, Urugvaj četiri, Japan jedan, a Ekvador je bez bodova, prenosi Sport klub.

Spomenimo i kako su odigrane dvije utakmice Gold Kupa u kojima smo vidjeli samo jedan gol. Curacao je s 1:0 bio bolji od Hondurasa, dok su za golove bili uskraćeni gledatelji na utakmici Jamajke i Salvadora. Jamajka i Salvador imaju četiri boda, Curacao tri, Honduras nula.