Rukometaši Širokog poraženi u Kiseljaku

Rukometaši Širokog poraženi su u derbi susretu trećeg kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne u Kiseljaku protiv istoimene momčadi rezultatom 26:22 (14:8).

Jako loša igra gostiju u prvom poluvremenu dozvolila je domaćima da se rezultatski odlijepe i mirno od odu na odmor sa šest pogodaka prednosti (14:8).

U nastavku susreta Široki je zaigrao nešto bolje, a posebno u posljednjih deset minuta, no tada je već bilo prekasno te su upisali prvi ovosezonski poraz. Širokobriježani tako iza sebe imaju jednu pobjedu iz drugog kola protiv Zrinjskog te poraz od Kiseljaka, kao i utakmicu manje iz prvog kola kada je Delminium tražio odgodu zbog problema s igračkim kadrom.

Kiseljačane su do pobjede predvodili Gogić s devet, Nikačević sa sedam te Korčanin s pet pogodaka. Kod momčadi Širokog najefikasniji je bio Ivan Šaravanja s devet pogodaka. Ivan Lasić dodao je četiri, a Frano Slišković i Mate Marušić po tri.

U četvrtom kolu Široki na domaćem terenu dočekuje HRK Čapljinu.