Ronaldo urlao na suigrače

Engleski mediji u subotu su objavili što se događalo u svlačionici Manchester Uniteda na poluvremenu utakmice 3. kola grupne faze Lige prvaka protiv Atalante ranije ovog tjedna.

Atalanta je na poluvremenu vodila 2:0 golovima Pašalića i Demirala, a to vodstvo zadržala je do 53. minute susreta kad je krenuo preokret Uniteda.

Njega je na poluvremenu inicirao Cristiano Ronaldo. The Sun i Daily Mail pišu da je Portugalac podivljao u svlačionici zbog lošeg rezultata na poluvremenu i žestoko kritizirao suigrače.

Pitao je suigrače je li ih sram i rekao da ovo što oni prikazuju nije način na koji bi Manchester United trebao igrati pred svojim navijačima. Rekao im je da moraju doći do pobjede i da bi, ako ne uspiju, mogli doći u situaciju da ne prođu skupinu, rekao je neimenovani izvor iz Uniteda za Sun.