Ronaldo u naletu bijesa loptom pogodio suigrača

U 23. kolu talijanske Serie A Juventus je na gostovanju rutinski pobijedio Sassuolo i time dodatno učvrstio vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Ali na utakmici se dogodila jedna neuobičajena situacija u kojoj je glavnu ulogu imao Cristiano Ronaldo.

Bianconeri su s Mandžukićem kao kapetanom slavili 3:0, a pogotke su postigli Sami Khedira (23′), Cristiano Ronaldo (70′) i Emre Can (86′).

Tragikomična situacija dogodila se u 61. minuti. Lopta je došla do Mandžukića koji ju je isprve proslijedio do Cristiana Ronalda, a Portugalac je pritom nehotice igrao rukom. Glavni sudac Paolo Mazzoleni odmah je svirao igranje rukom, a Ronaldo je, vidno frustriran, odlučio opaliti loptu i izbiti je na tribine.

Na njegovu nesreću, par metara dalje stajao je njegov suigrač Sami Khedira kojega je lopta pogodila točno u lice. Nesretni Nijemac srušio se na teren i nekoliko se minuta previjao u bolovima, prenose Sportske novosti.

Cristiano je odmah prišao i ispričao se suigraču.

Khedira je nastavio igrati, no pet minuta poslije Allegri je odlučio Nijemca izvaditi iz igre, a zamijenio ga je Rodrigo Bentancur.

Juventus je ovom pobjedom pobjegao Napoliju na 11 bodova razlike, a momčad Massima Allegrija i dalje ne zna za poraz u Serie A.