Ronaldo razočarao u debiju, Juve slavio nevjerojatnim preokretom

Cristiano Ronaldo je debitirao za Juventus koji je kao gost s 3:2 svladao Chievo u prvom kolu nove sezone Serie A.

Nova sezone Serie A započela je susretom punim preokreta na kraju kojega je favorizirani Juventus ipak stigao do tri boda golom u sudačkoj nadoknadi.

Dvoboj je počeo očekivano i Juventus je poveo već u 3. minuti preko Samija Khedire.

No, domaći su do poluvremena uspjeli poravnati golom Mariusza Stepinskog u 38. minuti, a početkom nastavka i povesti kada je Emanuele Giaccherini u 56. minuti iskoristio kazneni udarac.

Ipak, prvak se spasio poraza zahvaljujući autogolu Mattije Banija u 75. minuti i golu Bernardeschija u drugoj minuti nadoknade.

Donedavni hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić igrao je za Juventus od 64. minute te je u 86. postigao pogodak koji je nakon pregleda snimke sudac Pasqua poništio jer je prethodno Cristiano Ronaldo napravio prekršaj na vrataru Chieva Stefanu Sorrentinu, piše Gol.hr.

Sorrentino je zbog vjerojatnog potresa mozga kojega je zadobio u toj situaciji morao biti zamijenjen, ali je mladi hrvatski vratar Adrian Šemper ipak ostao na klupi.