Roma oštećena protiv Liverpoola? Evo spornih situacija

Svi i dalje pričaju o Realu i sudačkoj pomoći koju aktualni europski prvak ima već neko vrijeme. No ni Liverpool nije bez podrške sudaca ove sezone u Ligi prvaka. Nakon poništenog gola Sanea za 2:0 u uzvratu četvrtfinala protiv Cityja, večeras su Redsi imali sreće u Rimu.

Kod rezultata 1:2 u 49. minuti Edin Džeko je izašao sam pred Lorisa Kariusa koji ga je srušio u šesnaestercu. Trebao je to biti penal i crveni karton za vratara Liverpoola, ali je sudac Damir Skomina sa svojim prvim pomoćnikom Jurom Praprotnikom pokazao na zaleđe kojeg – nije bilo.

Međutim, ni to nije sve. Još veći propust sudačke ekipe iz Slovenije dogodio se u 60. minuti. Nakon gužve u šesnaestercu lopta je stigla do Stephana El Shaarawyja na drugoj vratnici, a njegov udarac i gol za 3:2 rukama je obranio desni bek Trent Alexander-Arnold.

Svi su na Olimpicu očekivali penal i crveni karton za igrača engleske ekipe, ali Skomina i ovog puta nije dosudio penal nego samo korner za Rimljane, prenosi Index.hr.