Reprezentacija BiH doživjela poraz od SAD-a

Nogometna reprezentacija BiH poražena je u Los Angelesu u prijateljskoj utakmici od reprezentacije SAD-a rezultatom 1:0.

Susret je odigran u Carsonu na stadionu Dignity Health Sports Park pred nekoliko tisuća gledatelja.

Oba tima su nastupila od igrača sastavljenih iz domaćih liga, a jedini pogodak na utakmici postignut je u 88. minuti.

Pred sam kraj prvog dijela nepromišljen potez napravio je Amar Begić koji je na sredini terena bez ikakve potrebe žestoko faulirao Acostu za šta mu je sudac pokazao direktan crveni karton.

U drugom poluvremenu nije bilo velikih šansi ni s jedne ni s druge strane. Do pred sami kraj susreta sve je izgledalo kako će ova prijateljska utakmica završiti remijem.

Bassett je naletio na odbijenu loptu i pogodio mrežu Dizdarevića koji je u igru ušao u drugom dijelu utakmice.

Za reprezentaciju BiH u ovom susretu igrao je Josip Ćorluka, član HŠK Zrinjski.