Remi Zrinjskog i Sloge uz “kišu” crvenih kartona

Zrinjski i Sloga odigrali su 1:1 u utakmici koja je igrana u subotu u Modriči.

Utakmicu je pred sam kraj obilježio niz scena kada je sudac Antoni Bandić dosudio penal za Mostarce nakon što je oboren Mulahusejnović.

Na terenu je nastao kaos, a crveni karton dobili su treneri obje momčadi, a isključeni su igrač Sloge Nikolić i Zrinjskog Ćuže.

Prekid je trajao nekih desetak minuta nakon čega je utakmica nastavljena, a Plemići su poveli 1:0 pogotkom Biblije s bijele točke.

Utakmica je produžena šest minuta, što su iskoristili igrači Sloge kada je Grabež odbijenu loptu pospremio u gol Zrinjskog za 1:1.

Bandić je ukupno podijelio pet crvenih kartona i devet žutih kartona, od čega pet za domaće i četiri za goste.

Sloga u narednom kolu gostuje kod Širokoga Brijega, dok Zrinjski dočekuje FK Borac.