Rebić i Ibrahimović donijeli uvjerljivu pobjedu Milanu i vratili ga na prvo mjesto

Milan je u 21. kolu Serie A pobijedio Crotone s visokih 4:0.

Glavni junaci pobjede bili su Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić. Ibrahimović je najprije u 30. minuti na asistenciju Raphaela Leaoa zabio 500. gol svoje klupske karijere, a u 64. minuti je na asistenciju Hernandeza povisio na 2:0, prenosi Index.hr.

Show je onda u svoje ruke preuzeo hrvatski reprezentativac. Rebić je najprije u 69. minuti bio najviši na skoku nakon kornera i zabio je za 3:0.

Samo minutu kasnije Rebić je zabio svoj drugi gol na utakmici i četvrti ove sezone u prvenstvu. Ibrahimović je pucao po golu, a odbijenu loptu je Calhanoglu proslijedio do Rebića koji je iz voleja rasparao mrežu. Turski igrač bio mu je asistent i kod prvog gola.

Milan je ovom pobjedom ostao na vrhu talijanskog prvenstva s dva boda prednosti ispred gradskog rivala Intera.