Rebić briljira: Majstorski gol i asistencija u pobjedi Eintrachta

Eintracht Frankfurt je s visokih 4:1 pobijedio Hannover u šestom kolu Bundesliga, a najzaslužniji bio je hrvatski reprezentativac Ante Rebić, koji je upisao gol i asistenciju.

Rebić je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena primio loptu okrenut leđima, sjajnim okretom se riješio čuvara i zabio za 2:0. U 59. minuti nesebično je posložio Jonathana de Guzmana koji nije imao težak posao.

Rebiću je to bio treći nastup ove sezone i prvi koji je počeo od prve minute. U nešto više od 130 minuta nogometa ove sezone skupio je dva gola i jednu asistenciju, piše Gol.hr.

Eintracht je poveo golom Evana Ndicke u 36. minuti. U 86. je Florent Muslija smanjio na 3:1, dok je konačnih 4:1 postavio Luka Jović u 89. minuti.

Eintracht je 10. na tablici sa sedam bodova, dok je Hannover zadnji s dva.