Real uz dva gola Ramosa slavio u četvrtfinalu Kupa kralja

Nakon što je u utorak Getafe s 1:0 svladao Valenciju, a u srijedu Sevilla s 2:0 Barcelonu, danas je pobjedu u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa kralja ostvario Real Madrid, koji je s 4:2 nadvisio Gironu.

Gosti su poveli u sedmoj minuti golom Lozana, a u 18. je izjednačio Lucas Vazquez. Sergio Ramos je s 11 metara u 42. minuti donio preokret Kraljevskom klubu, no u 67. minuti Granell je, također iz kaznenog udarca, izjednačio na 2:2.

Ipak, pobjedu Realu su u završnici osigurali Sergio Ramos (77) i Karim Benzema (80).

Luka Modrić bio je u početnoj postavi Reala i igrao je do 63. minute, kad ga je zamijenio Toni Kroos.

Ranije danas 1:1 su odigrali Espanyol i Betis. Espanyol je poveo preko Borje Iglesiasa (27), a remi je gostima osigurao Sanabria u 81. minuti.