Radnik šokirao Velež u Vrapčićima

Nogometaši Radnika upisali su vrlo važnu pobjedu u borbi za ostanak u Premijer ligi BiH u 15. kolu. Oni su kao gost iznenađujuće svladali mostarski Velež s rezultatom 1:2.

Bijelinjci su poveli preko Esmira Hasukića u 30. minuti, a s rezultatom 0:1 otišlo se i na poluvrijeme.

U završnici susreta viđena je prava drama.

Prvo je Velež u 84. minuti izjednačio sjajnim pogotkom Samira Radovca, ali samo dvije minute kasnije, Radnik je ponovno poveo.

Strijelac je bio Kenan Šarić, a isti igrač je pogodak proslavio skidanjem dresa, a kako je već ranije imao žuti karton, sudac mu je dodijelio i drugi te je su gosti završnicu susreta proveli s igračem manje.

Ipak, Rođeni više nisu ništa konkretnije napravili i Radnik je upisao vrlo važne bodove, s kojima je uhvatio priključak za momčadima koje su u sigurnijoj zoni. Velež se, s druge strane nalazi u velikoj krizi te ovako postaje sve ozbiljniji kandidat za grčevitu borbu za ostanak u ligi.

*Napomena: Veležu su oduzeta još tri boda zbog nereda na utakmici s Borcem pa imaju 13, a ne 16 bodova.