Prvi Modrićev gol u dresu 'kraljevskog kluba'

Luka Modrić zabio je prvi gol za Real Madrid! U pobjedi na Santiago Bernabeuu protiv Zaragoze 4:0, Luka je u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat!
Hrvatska zvijezda od prve minute našla se u sastavu španjolskog prvaka, a Jose Mourinho postavio ga je na zadnjeg veznog uz Michaela Essiena. U 37. minuti Luka je zaradio žuti karton.

Nakon dvadeset minuta odmjeravanja snaga Real je poveo. U dvije minute, od 23. do 25. Higuain i Di Maria postavili su 2:0 i domaći su lakše disali. Zaragoza je pružila jak otpor, stvorila nekoliko dobrih prilika, ali bez rezultata. Letargiju je razbio Mourinho izmjenama oko 70. minute kada su Benzema i Callejon zamijenili strijelce, a Francuz je u 89. asistirao Essienu za 3:0.

Nogometaši Barcelone večeras su na svom terenu svladali ekipu Celte sa 3:1 u utakmici 10. kola španjolske Primere.
Barcelona je povela u 21. minuti preko Adriana, ali je samo tri minute kasnije izjednačio Mario Bermejo i na trenutak zabrinuo domaće navijače.
Ipak, stvari je na svoje mjesto postavio David Villa već u 26. minuti, a pobjedu Barcelone potvrdio je Jordi Alba u 61. minuti.
Barceloni je ovo bila deveta pobjeda u 10 prvenstvenih susreta.