Prvak krenuo furiozno – Zrinjski zabio Tomislavu šest komada

HŠK Zrinjski odigrao je danas u Tomislavgradu prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema za novu sezonu. Aktualni šampion BiH je za protivnika imao federalnog drugoligaša, ekipu Tomislava koja je na kraju poražena s visokih 6:0, javlja SportSport.ba.

Strušni stožer mostarskog kluba je koristio 22 igrača, a u strijelce su se upisali Saša Kajkut, Salko Jazvin, Toni Jović (2x), Slobodan Jakovljević i Momčilo Mrkaić.

Bez minutaže u Tomislavgradu su ostali vratarii Kenan Pirić i Ivan Trifković, te Pero Stojkić, Nermin Jamak, Nemanja Bilbija, Miloš Filipović i Jasmin Mešanović.

Prijateljska utakmica

TomislavZrinjski 0:6

Prvo poluvrijeme: Bandić, Galić, Vulić, Katanec, Ćosić, M. Ćavar, Čirjak, Todorović, Hajdarević, Kukoč, Kajkut. Drugo poluvrijeme: Kozić, Barić, Jakovljević, Lučić, Šetka, D. Ćavar, Kobiljar, Jazvin, Mulahusejnović, Jović, Mrkaić.