“Prkos” Anđele Žužul širokobriješkoj publici donio kazališnu večer na otvorenom

Nagrađivana monodrama “Prkos” izvedena je u petak navečer u Parku širokobrijeških branitelja, gdje je publici donijela snažnu emotivnu priču i kazališnu večer na otvorenom.

U sklopu kulturne manifestacije Briješka zvona, širokobriješka publika imala je priliku pogledati monodramu u produkciji umjetničke organizacije Connect 4.

Predstava je nastala prema tekstu Ivana Branka Šamije, u režiji Jure Radnića, dok je naslovnu ulogu ostvarila Anđela Žužul.

Priča o ljubavi, gubicima i životnim iskušenjima

Kroz dojmljivu glumačku interpretaciju ispričana je životna priča žene iz Imotske krajine, obilježena ljubavlju, gubicima, ratnim stradanjima i brojnim životnim iskušenjima.

Topla ljetna večer i ambijent Parka širokobrijeških branitelja stvorili su poseban ugođaj za kazalište na otvorenom, a publika je s velikom pozornošću pratila emotivnu priču o ljudskoj izdržljivosti, dostojanstvu i snazi duha.

Monodrama koja je već osvojila publiku

Monodrama „Prkos” nakon svibanjske premijere već je izvedena u više sredina, gdje je naišla na pozitivne reakcije publike.

I u Širokom Brijegu predstava je ostavila snažan dojam te još jednom pokazala vrijednost kazališta koje kroz osobne sudbine progovara o univerzalnim životnim temama.

Kazališna večer bila je dio bogatog lipanjskog programa manifestacije Briješka zvona, koja i ove godine kroz kulturne, umjetničke i zabavne sadržaje okuplja građane i posjetitelje svih generacija.

(www.jabuka.tv | Foto: Grad Široki Brijeg)





Komentiraj: