Prijateljske utakmice: Remizirali Velež i Sarajevo, Željo dobio Croatiju

Nogometaši Veleža i Sarajeva u Vrapčićima su odigrali prijateljsku pripremnu utakmicu pred nastavak sezone, a susret je okončan s neodlučenih 1:1.

Gosti su bili znatno bolji suparnik u prvih 45 minuta i zasluženo vodili 1:0 golom Halilovića u 30. minuti.

U nastavku puno bolja igra “Rođenih”, koji su preko Mujanovića u 50. minuti izjednačili, a u završnici utakmice imali još par dobrih prilika, međutim rezultat se nije mijenjao.

Željezničar je u Međugorju odmjerio snage s hrvatskim trećeligašem Croatijom iz Zmijavaca i slavio pobjedu 3:1.

Croatia je povela već u 3. minuti golom Stipića, ali je Željo u 13. minuti preko Asima Zeca izjednačio na 1:1. Momčad iz Zmijavaca je zaprijetila i u 29. minuti preko svoga najboljega igrača Zvonimira Begića – Ćunde, ali je Kjosevski zaustavio njegov pokušaj.

Karoglan je u 66. minuti imao stopostotnu priliku, ali je i on bio neprecizan, pa je ubrzo stigla kazna na drugoj strani pošto Saša Kajkut u 70. minuti pogađa za vodstvo Adžemove momčadi.

Spomenuti Karoglan je u 81. minuti uzdrmao gredu gola Željezničara, a gol za konačnih 3:1 u korist jesenskog prvaka Premijerlige BiH postavio je Ivan Crnov jednim prelijepim pogotkom u 90. minuti.