Prekinut susret rukometaša Kiseljaka i Širokog

Utakmica 7. kola Lige Herceg-Bosne za rukometaše između Kiseljaka i Širokog prekinuta je u 45. minuti.

Susret je prekinut zbog nestanka struje, a u tom trenutku domaćin je vodio 30:28, dok su gosti iz Širokog Brijega imali igrača više i napad.

Nestanak struje se dogodio jednostavno zbog više sile – velika količina vlažnog snijega! Suci i delegat utakmice pričekali su da prođe 25 minuta i potom odsvirali kraj.

Krajnji rezultat će se znati nakon što se u Savezu donese odluka za zelenim stolom.

Kiseljak je najiskusnija momčad lige, a Široki takorekuć najmlađa i stoga igrači trenera Mihovila Bilaća ovom prilikom zaslužuju sve čestitke na prikazanom u spomenutoj utakmici, odnosno u tih 45 odigranih minuta.