Prava golijada na Pecari: Široki pobijedio Tuzlu City u generalnoj probi

Nogometaši Širokog Brijega i Tuzla Cityja odigrali prijateljsku pripremnu utakmicu koja im je poslužila kao generalna proba uoči nastavka prvenstva. Kao pobjednik izašao je Široki Brijeg uz rezultat 3:2.

Bila je ovo dobra provjera za obje momčadi koje su mogle vidjeti u kakvom se stanju nalaze tjedan dana uoči početka prvenstva.

U prvom poluvremenu vidjeli smo čak četiri pogotka gdje su gosti iz Tuzle vodili dva puta.

Već u 8. minuti Veldin Kulović šutirao s vrha šesnaesterca nakon što se oslobodio svog čuvara i pogodio za 0:1.

Sedam minuta kasnije Široki stiže do izjednačenja nakon što je Dražen Bagarić presjekao jednu loptu i majstorski prebacio vratara gostiju Muminovića.

Ipak samo tri minute kasnije Tuzla dolazi do novog vodstva. Snažni Badji lako se oslobodo Radeljića i pogodio pored nemoćenog Zlomislića.

Stipe Jurić propustio nekoliko dobrih prigoda u prvom dijelu

U 36. minuti Dino Ćorić je izborio jedanesterac i sigurno ga realizirao za 2:2.

U drugom poluvremenu momčadi su se dosta izmijenile, a na kraju je slavio Široki.

Nakon gužve u šesnaestercu gostiju, pao je Radeljić, a sudac Bandić je ponovno pokazao na bijelu točku. Siguran realizator za pobjedu Širokog bio je Ante Hrkać.

NK ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić (od 46. Miškić), Cipetić (od 76. Medić), Hrkać, Radeljić, Barišić (od 76. Vištica), Stanić (od 46. Enin), Marić (od 64. Franjić), Pervan (od 46. Begić), Ćorić (od 69. Glavaš), Bagarić (od 32. Jurilj), Jurić (od 46. Angelov)

FK TUZLA CITY: Muminović, Efendić (od 46. Beganović), Kojić, Hasanović, Leković, Sesar (od 46. Šarčević), Hadžanović, Arežina, Nukić, Kulović, Badji