Posušju dodijeljeni pehar i medalje za najbolju momčad Prve lige FBiH

Nogometaši Posušja i Bratstva su u 29. kolu Prve lige Federacije BiH na Mokrom Dolcu odigrali utakmicu bez pobjednika – 1:1.

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Dominika Begića.

S tim rezultatom otišlo se i na predah, a početkom drugog poluvremena, točnije u 56. minuti, Bratstvo dolazi do izjednačenja preko Maida Jaganjca. To je ujedno bio i konačan rezultat.

Posušje u posljednjem kolu gostuje kod Budućnosti, dok će Bratstvo ugostiti Vis Simm-Bau.

Ipak, utakmica je bila u drugom planu jer je nakon nje uslijedilo ono važnije – dodjela pehara i medalja najboljoj momčadi Prve lige Federacije BiH.

HŠK POSUŠJE: Galić, Vranjić, Barišić, Bešlić, Landeka, Begić, Stipić, Serdarušić, Brekalo, Bošković, Barišić.

NK BRATSTVO: Čalaković, Buljić, Delić, Ćosić, Jaganjac, Aletić, Stojanov, Kulovac, Zarić, Poturalić, Devedžić.

Posušje: Mokri Dolac ponovno ispunjen

Gužva u Posušju: Pogledajte atmosferu prije početka utakmice