Posušje svladalo GOŠK i dodatno se učvrstilo na prvom mjestu

HŠK Posušje u subotu je u 23. kolu Prve lige Federacije BiH na Mokrom Docu s 1:0 pobijedilo NK GOŠK.

Gosti su kontrolirali veći dio prvog poluvremena, domaćin se probudio pred kraj, ali se na predah otišlo bez golova.

Posušje je preuzelo inicijativu u drugom dijelu, što se isplatilo u 73. minuti kada Nediljko Kovačević pogađa za 1:0.

Gosti su nakon primljenog gola skroz pali, domaći igrači nastavili su s napadima, ali se rezultat do kraja više nije mijenjao.

Domaćin je kraj utakmice dočekao s igračem manje jer je Brekalo u posljednjem napadu na utakmici dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Posušje se ovom pobjedom dodatno učvrstilo na prvom mjestu na tablici. Sada imaju 50 bodova, devet više od Goražda koji u nedjelju gostuje kod Radnika.

HŠK POSUŠJE: Galić, Vranjić, Čolak, Barišić, Landeka, Nenadić, Sesar, Stipić, Bubalo, Serdarušić, Brekalo.

NK GOŠK: Kukrika, Bošnjak, Tipurić, Čoko, Peko, Kulović, Šunjić, Savić, Glibo, Haračić, Rizvanović.