Posušje preokretom do važnih bodova

HŠK Posušje je rezultatom 2:1 slavilo protiv Slobode u 18. kolu Premijer lige BiH na Mokrom Docu.

U 9. minuti domaći su imali jedanaesterac, ali je Bukvić obranio udarac Bobana.

Nakon ubačaja Husejinovića u kaznenom prostoru Posušja najbolje se snašao Melvin Osmić koji glavom sjajno pogađa mrežu domaće momčadi u 25. minuti za vodstvo Slobode.

U 51. minuti Luka Begić pogađa s nekih 20 metara i donosi izjednačenje momčadi Posušja.

Cijelo drugo poluvrijeme Posušje je vršilo pritisak prema golu gostiju i taj im se pritisak isplatio u 77. minuti kada je Gabrijel Boban pogodio za potpuni preokret domaće momčadi.