Posušje na krilima Pavkovića upisalo bitna 3 boda protiv Leotara

U sklopu 29. kola Premijer lige BiH, Posušje je na domaćem terenu pobijedilo Leotar rezultatom 2:0.

Već u prvom poluvremenu se moglo vidjeti tko je veliki favorit u ovoj utakmici, a nadmoć je potvrdio Dario Pavković s dva gola (13. i 38. minuta).

U samoj završnici utakmice domaćin je imao par prilika za otići na tri gola prednosti, ipak je nedostajala bolja realizacija.

Ovom pobjedom je momčad Tonija Karačića došla ponovno na 9. mjesto te se udaljila od zone ispadanja.

U posljednja četiri kola protivnici Posušja su: Rudar Prijedor (u gostima), Zrinjski (kod kuće), Tuzla City (u gostima) i Borac Banja Luka (kod kuće).