Posušje iz Hajduka dovelo mladog Ljubušaka

Leonardo Petrović (20) je potpisao ugovor s Posušjem do ljeta 2025. godine, objavio je premijerligaš u subotu.

Ljubušak na Mokri Dolac stiže iz splitskog Hajduka.

Prethodnu sezonu proveo je na posudbi u NK Jadran iz Ploča nastupajući u Drugoj NL Hrvatske gdje je u 28 utakmica postigao 15 golova i upisao šest asistencija.

Mladi napadač rođen je 2003. godine, te kao državljanin BiH spada u kategoriju zaštićenog godišta.

Posušje dovelo Brazilca

(www.jabuka.tv | Foto: HŠK Posušje)



11 komentara

  • Siroki je jedna izuzetno jaka ekipa.Imaju winn dresove a vec immo 3 takva bivsa kluba u nizem rangu.Radnik Sloboda i leotar.

    • I ti gore su si za niži rang. To jest – najniži. Mrš u tri pm! Ima li išta na svijetu da tebi valja. Naravno – osim tebe, tvog jedinog tebe.

  • Gledaj nebi Ja sad o tom Petrovicu.Posusje slaze dobru ekipu i bit ce sigurni za ostanak u ligi.Nece trazit europu iako imaju dyplo jaci igracki kadar od ovih ovde a oni su siroki i zele europy.Hahaha koja zaostalost.Imaju i wnin koji ce sa namjestanjem drzati ih kao nekoga sa neiznenadjujucom kvotom.

    • Gledaj ne bih ja o tome što ti je mali, isto tako ne bih o tome što u wwinu ispunjavaš tikete cijeli dan i igraš kerova, a gledaj isto tako bih o tome što ništa ne dobivaš, pa po vazdan pišeš komentare…ali ti si izmislio pamet za sve pa možeš ići na pobjedu

Komentiraj: