Posušje bolje od Slobode u Banovićima

Nogometaši Posušja na Gradskom stadionu u Banovićima pobijedili su ekipu Slobode rezultatom 1:0.

Momčad Slobode počela je sa prilikama već u 7. minuti susreta, ali je golman Kukić u više navrata bio je na pravom mjestu i obranio udarce.

Prije samog kraja prvog dijela utakmice, probudila se ekipa Posušja koja je preko Krište u 44. minuti postigla gol koji je ujedno postavio konačan rezultat susreta.

U nastavku utakmice identična situacija kao u prvih 45. minuta. Posušaci su se orijentirali na obranu i povremene kontranapade.

Do kraja susreta Sloboda nije ozbiljnije zaprijetila gostima koji su sačuvali svoj gol i osvojili tri boda. Sloboda je ostala na pet osvojenih bodova, a Posušje je stiglo do osmog.