Poraz Sarajeva u Moldaviji – Pavlović primio gol s centra igrališta!

Nogometaši Sarajeva prvi su izašli na teren od tri bosanskohercegovačka predstavnika u Europskoj ligi i na gostovanju kod moldavske Zarie Balti doživjeli su poraz od 2:1.

Ovaj rezultat na kraju izgleda pristojno s obzirom da je bh predstavnik na poluvremenu utakmice gubio 2:0, a gosti su u nastavku propustili stopostotnu priliku i za 3:0.

Marko Mihojević je u 74. minuti nakon jedne gužve pred golom domaćih uspio zatresti mrežu, smanjiti na 2:1 što je bio konačan rezultat, a samim time pružiti nadu “bordo” momcima da u uzvratu pred svojom publikom ipak mogu do pobjede i prolaska dalje.

Posebno dugo pamtit će se taj drugi gol domaćina kojeg je Argentinac Gomez u 33. minuti zabio s centra igrališta uhvativši na spavanju vratara Bojana Pavlovića. Prvi gol je u 7. minuti, također nakon jedne lošije reakcije momčadi Mehmeda Janjoša i odbijene lopte zabio Zagynailov.

Sarajevo je u nastavku ipak bilo bolja momčad, te su uz postignuti gol propustili još 3-4 šanse, pa je za vjerovati da u uzvratu mogu nadoknaditi ovaj zaostatak.

KISINEV – Stadion: Zimbru. Sudac: Alexandros Aretopoulos (Grčka). Strijelci: 1:0 Zagynailov 7’, 2:0 Gomez 33’, 2:1 Mihojević 74’. Žuti kartoni: Rata, Focsa, Novicov (Zaria Balti); Mihojević, Rahmanović (Sarajevo).

ZARIA BALTI: Pascenco; Golovatenco, Novicov, Zagynailov (od 76. Boghiu), Rata, Ovseannicov, Tigirlas (od 72. Slinkin), Mihailov, Yermak, Fosca, Gomez (od 85. Cararus).

SARAJEVO: Pavlović; Hodžić (od 46. Kadušić), Novaković, Mihojević, Bekić; Sarić, Ivetić (od 46. Rahmanović); Radovac, Hebibović, Crnkić, Ahmetović (od 72. Kuzmanović).