Poraz MNK Hercegovine od MNK Čulin Mlin nakon triler završnice

MNK Hercegovina je poražen na teškom gostovanju u Livnu gdje je slavila ekipa Čulin Mlin rezultatom 5:4.

Ponovno je MNK Čulin Mlin bio bolji od MNK Hercegovine, nakon pobjede na Pecari 6:4, ovaj put su Livnjaci bili bolji i na domaćem terenu. Kao i u ogledu na Pecari, Livnjaci su na račun puno bolje odigranog prvog poluvremena došli do pobjede.

Prvo poluvrijeme je završilo s 3:0 u korist ekipe Čulin Mlin, tako da je težak zadatak bio pred igračima MNK Hercegovine, da u samo 20 minuta nadoknade zaostatak.

Ipak, nadu vraća Franjo Skoko odličnim udarcem s kojim smanjuje prednost Livnjaka na 3:1. Optimizam se smanjio nakon novog pogotka Čulinog Mlina s kojim se otišlo na 4:1.

MNK Hercegovina se nije predao te je Žarko Marušić nakon ukradene lopte sjajno proigrao kapetana Marija Mikulića-Pavu koji zabija za 4:2.

Čulin Mlin je imao priliku pobjeći opet na 3 razlike nakon što im je dodijeljen 10-erac zbog 6. prekršaja ekipe iz Širokog. Golman Franjo Sesar je odlično reagirao i obranio udarac koji je ostavio Hercegovinu u igri za bodove.

Gosti su zaigrali s golman-igračem koji je urodio plodom jer je Franjo Skoko ponovno zabio, ovaj put za 4:3.

Nakon par sumnjivih odluka koje su suci donijeli, Mario Mikulić-Pavo i Žarko Marušić su dobili crvene kartone.

Ali to nije previše potreslo goste jer su zabili još jednom. Ovaj put za izjednačenje drugim golom u posljednjoj minuti susreta, strijelac je bio Darko Ivanković.

Kad se mislilo da više drame od ovog ne može, novi šok, ovaj put gol zabija Čulin Mlin 3 sekunde prije kraja za konačnih 5:4.

Ovim porazom se MNK Hercegovina je ostala na 3. mjestu ali je Čulin Mlin pobjegao na 6 bodova prednosti nad ekipom iz Širokog Brijega.