Popis biračkih mjesta u Širokom Brijegu za Opće izbore u BiH

U nedjelju, 12. listopada 2014. godine, u Bosni i Hercegovini održavaju se Opći izbori na kojima će birači birati svoje predstavnike u županijskim skupštinama, federalnom i državnom parlamentu i domovina naroda te predstavnika u Predsjedništvu BiH. 

Općinsko izborno povjerenstvo (OIP) Široki Brijeg, pod predsjedanjem Mate Mikulića, objavilo je popis od 38 biračkim mjesta na kojima će građani Širokog Brijega glasovati.

U nastavku vam donosimo detaljan popis biračkih mjesta s navedenim naseljenim mjestima te ulicama:

Broj biračkog mjesta / Naziv biračkog mjesta, naseljena mjesta i ulica / Lokacija biračkog mjesta:

150A001 / Ljuti Dolac (glasuju birači iz naseljenih mjesta: Bilišići i Ljuti Dolac) / OŠ Ljuti Dolac
150A002 / Biograci / OŠ Biograci
150A003 / Jare / OŠ Jare
150A004 / Uzarići (glasuju birači iz naseljenih mjesta: Uzarići i Donji Uzarići) / OŠ Uzarići

150A005A (od prezimena A do prezimena J) i 150A005B (od prezimena K do prezimena Ž) / Knešpolje (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Barbarići, Bošnjaci, Brod, Dubrava, Glavinove kuće, Knešpolje, Prskalov Dolac, Svrze, Blidinjska, Čvrsnička, Čabuljska, Galačka, Biokavska, fra Didaka Bundića (parni brojevi od 150 do 162, neparni brojevi od 125 do 161) i Obilazna cesta (svi brojevi od 21 i svi brojevi bb)) / OŠ Knešpolje

150A006 / Provo / OŠ Provo

150A007 / Kočerin (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Kočerin, Bazine, Budim, Ćuci, Ćukova Glavica, Marušići i Sabljići) / OŠ Kočerin

150A008 / Kočerin (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Doci, Ivankovići Dolac, Kolobarića Dola, Gornji Mamići, Martinovića Dolac, Martinovići, Police, Vukoje, Potkraj, Podvranić i Udovičići) / OŠ Kočerin

150A009 / Ljubotići / OŠ Ljubotići
150A010 / Privalj / OŠ Privalj
150A011 / Dužice / OŠ Dužice
150A012 / Rasno / OŠ Rasno
150A013 / Buhovo / OŠ Buhovo
150A014 / Turčinovići / OŠ Turčinovići

150A015 / Mokro 1 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Mokro, Duboko Mokro, Ćužići, Kraljevići, Matijevići, Nakići, Buhačevina, Burići, Hrkaći, Jelići i Ljuteš) / OŠ Mokro

150A016 / Trn (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Trn, Jelići, Raskršće, Vagan, Krivače, Vaganska, Vaganska I., Vaganska II., Vaganska III.,Vaganska IV., Vaganska V., Vignjeva, Zvonimira Remete, Ilindanska I., Ilindanska II., Ilindanska III., Ilindanska, Trnopoljska, Bleiburška, BleiburškaI., Nevidinjska I., Ugrovačka, Ovčiji Brod, Ovčiji Brod II. i Ovčiji Brod III.) / OŠ Trn

150A017 / Mala škola – Široki Brijeg 1 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Oklaji, Cigansko Brdo, Dubrava, Oklaji/Podstrana, Bekijska, Crnačka, Oklajska, Podstrana, Podstrana I., Ilijića, Penavušina, Potok, Stubov Prilaz, Glavica, fra Andrije Topića, fra Valentina Zovke i Zavjetna) / Mala škola Široki Brijeg

150A018 / Mala škola – Široki Brijeg 2 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Dubravska, Japlanička, Kosa, S.S. Kranjčevića, Stjepana Radića, Tina Ujevića, Kralja Tvrtka, Grgura Ninskog, Andrije Kačića Miošića, Borak i Ćavarova cesta) / Mala škola Široki Brijeg

150A019 / Mala škola – Široki Brijeg 3 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Antuna Mihanovića, Augusta Šenoe, Franjevačka, Ivana Gundulića, Ljudevita Gaja, Marina Držića, Nikole Šubića Zrinskog, Njivice, Trg dr. Ante Starčevića, Kralja Zvonimira, Kneza Domagoja, Frankopanska, Hrvoje Vukčića, Trpimirova, Trg sv. Ante i Frankopanska I.) / Mala škola Široki Brijeg

150A020 / Dječji vrtić Pčelica 1 – Široki Brijeg 4 (glasuju birači iz ulica: dr. Jure Grubišića, fra Nikole Kordića, Kraljice Jelene, Ruđera Boškovića i Bana Jelačića) / Dječji vrtić Pčelica 1 – Široki Brijeg

150A021 / Hrvatski kulturni dom – Široki Brijeg 5 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: fra Anđela Kraljevića, fra Didaka Buntića (od broja 1 do broja 40), Kralja Tomislava, Marka Marulića, Matije Gubca, fra Mirka Matijevića, Petra Svačića, Jurja Dalmatinca, Dinka Šimunovića, Bošnjakovo brdo, Trg Gojka Šuška, Trg Ratnih žrtava i Trg Širokobrijeških žrtava) / Hrvatski kulturni dom Široki Brijeg

150A022 / MZ Lijeva obala – Široki Brijeg 6 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: A.G. Matoš, Branka Petra Ljubičića, Braće Šimića, fra Didaka Buntića (od broja 41 do 87), fra Grge Martića, Frane Grbešića, Ivana Meštrovića, Štrosmajerova, fra Mirka Ćosića, Izidora Kršnjavija, fra Rafe Barišića, fra Lucijana Kordića i Ivana Sopte) / MZ Lijeva obala – Široki Brijeg

150A023 / Izbično / OŠ Izbično
150A024 / Crnač / OŠ Crnač
150A025 / Dobrkovići / OŠ Dobrkovići
150A026 / Crne Lokve / OŠ Crne Lokve
150A027 / Rujan / OŠ Rujan

150A028 / Trn 2 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Čerigaj, Bakrači, Baraći, Čerkezi, Muse, Pinjuhi, Donji Čerigaj, Gornji Čerigaj, Zavoznik, Dubrava, Podjela, Jelova, Zavoznička, Zavoznička I., Krč, Biskupa Alojzija Mišića i Mosorska) / OŠ Trn

150A029 / Dobrič / Kulturni dom Dobrič

150A030 / Mokro 2 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Pribinovići, Kardinala Alojza Stepinca, Širokobriješka, Riječna, Kuljića mladosti, Gospojinska, Širokobriješka I., Mokarska, fra Vencela Kosira, fra Janka Bubala, fra Branka Šuška, fra Vojislava Mikulića, Mokarska I., Mokarska II., Sliškovići i Pribinovići) / OŠ Mokro

150A031 / Lise 1 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Branimirova, fra Didaka Buntića (parni brojevi od 88 do 148, neparni brojevi od 89 do 123), Lise, Lištica, Andrije Medulića, Ivana Zajca, Zagrebačka, Kvaternikova, Eugena Kumičića, Splitska, Mostarska, Humska, Orlovačka, Obilazna cesta (od broja 1 do broja 20), Ivana Zajca I., Ivana Zajca II., fra Jakova Bubala, Kvaternikova I., Kvaternikova II. i Krstače) / Druga osnovna škola – nova škola na Lisama

150A032 / Dječji vrtić Pčelica 2 – Široki Brijeg 8 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Herceg Stjepana, Puringajska, Krešimirova, Ante Kovačića, Vjenceslava Novaka, Josipa Kozarca, Mate Balote, fra Zdenka Galića, Vinkovačka, Vinkovačka I., Vukovarska, Majke Tereze, Nevidinjska, Leopolda Mandića, Nikole Tavelića, Vitkova, Tomice Penavića, Velebitska, Velebitska I., Ružopoljska, Vitkov Prilaz, Kardinala Kuharića, Biskupa Ćirila Kosa, Budakova, Ivana Merza, Teofila Sliškovića, fra Andrije Šaravanje, Nikole Šopa, Vinka Nikolića, Marije Petković, fra Blage Karačića, Kneza Mislava, Kneza Vladimirovića, Kneza Držislava i Kneza Zdeslava) / Dječji vrtić Pčelica 2 – Široki Brijeg

150A033 / Ljuti Dolac 1 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Jonići i Šajnovići) / OŠ Ljuti Dolac
150A034 / Uzarići 1 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Gornji Uzarići) / OŠ Uzarići
150A035 / Trn 3 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: Trnska cesta, Vinogradska, Ive Pilara, Beluve, Industrijska, Rudarska i Vranska) / OŠ Trn

150A036 / Lise 2 (glasuju birači iz ulica i naseljenih mjesta: fra Mirka Kraljevića, Kraljice Katarine, Dubrovačka, fra Dominika Mandića, Varaždinska, Blatska, Ivana Mažuranića, Vatroslava Lisinskog, Mate Lovraka, Vlahe Buhovca, Maka Dizdara, Sarajevska, Ilirska, Liška i dr. Đure Baslera) / Druga osnovna škola – nova škola na Lisama

150A501NNN / Mala škola Široki Brijeg / Mala škola Široki Brijeg.

(www.jabuka.tv)


Nema komentara

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.