Pogledajte trenutak zbog kojega se Španjolska divi Modriću

Luka Modrić još jednom je dokazao kako njemu nije nikakav problem obavljati i prljave defanzivne zadatke za madridski Real.

Kraljevi su opet kiksali, maleni Levante je dva puta poništio vodstvo gostiju (2:2) za koje je svih 90 minuta odigrao Luka Modrić.

Hrvatskog kapetana je po običaju svuda bilo po terenu, on je gradio napade Reala, pripremio par opasnih situacija pred golom domaćina, no cjelokupnu španjolsku javnost posebno je oduševio u 57. minuti.

Real je imao korner, Levante se obranio i krenuo u kontru. Modrić je upornim sprintom od 70 metara pratio domaćeg napadača, prenosi Tportal.hr, pretvorio se u jednom trenutku u zadnjeg igrača obrane te je nogom pred samim golom uspio blokirati pokušaj Levantea. Nema predaje za našeg veznjaka!

Inače, od Modrićevog bloka lopta se sretno odbila do drugog igrača suparničkog sastava pa se tada iskazao i Keylor Navas koji je pravovremeno ušao u šut.