Pogledajte monstruozno zakucavanje Hezonje u sjajnoj utakmici!

Orlando Magic izgubio je sve šanse za doigravanje, no to ne znači da njegovi igrači nemaju motiva da se natječu na najvišoj razini. Jedan od igrača s tim razlogom je Mario Hezonja, koji je odigrao sjajnu utakmicu protiv Phoenix Sunsa.

Bio je na parketu 39 minuta, najviše u svojoj momčadi, te je u tom periodu zabio 14 koševa (šut iz igre 4/7), imao je osam skokova, četiri asistencije, četiri ukradene lopte i dvije blokade. Svestrana predstava mladoga Dubrovčanina, koji dokazuje svoju kvalitetu ove sezone.

Posebno je impresivno bilo njegovo zakucavanje u posljednjoj četvrtini, koje je navijače u Amway Areni podiglo na noge. Zaslužio je gromoglasne ovacije i čestitke nakon što je ukrao loptu na svojoj polovici, a onda jednom rukom zakucao dodavanje na alley-opp, piše Gol.hr.

Bilo je tu još jako lijepih poteza, pogotovo asistencija. Magic su do pobjede predvodili Aaron Gordon (29 poena) i Nik Vučević (24 koša).

Kod Sunsa Dragan Bender je bio u petorci i za 30 minuta zabio tri koša te imao osam skokova i dvije asistencije.

Na parketu je noćas bio i Dario Šarić, čiji su 76ersi pobijedili Minnesotu Timberwolvese 120:108. Dario je zabio 18 koševa (šut iz igre 6/10), te imao tri skoka i dvije asistencije.

Ben Simmons bio je čudesan i upisao je novi triple-double učinak (15 koševa, 12 skokova, 13 asistencija). Embiid je zabio 19 poena, a 17 Belinelli.